Co można, a czego nie pić w ciąży?

kwi 08

Co można, a czego nie pić w ciąży?

Niestety niewiele kobiet wie co pić w czasie ciąży, aby uchronić się przed częścią problemów zdrowotnych. Istnieją napoje wręcz zalecane przez lekarzy oraz te, które są kategorycznie zabronione dla przyszłej mamy. Kobieta zadając sobie pytanie – co pić w czasie ciąży – powinna przede wszystkim zapamiętać czego musi się wystrzegać.


co pić w czasie ciąży

Foto: klusekblog.files.wordpress.com

Co można, a czego nie pić w ciąży? – galeria

co pić w czasie ciąży

Foto: ekurjerwarszawski.pl

co pić w czasie ciąży

Foto: www.baby-shower.pl

Zakazane są wszystkie napoje zawierające alkohol oraz napoje energetyzujące, natomiast wskazana jest zwykła woda niegazowana i mleko. Istotne jest, czy kobieta wie co pić w czasie ciąży, ponieważ wszystkie jej decyzje mają wpływ na maluszka. Ciężarna również może, ale powinna pamiętać o umiarze, pić kawę, herbatę i soki z kartonów. Nie tylko kobiety powinny pamiętać co pić w czasie ciąży, aby dziecko odpowiednio się rozwijało, ale również ich partnerzy. Często zdarza się, że mężczyźni chcąc dogodzić kobiecie i poradzić co pić w czasie ciąży nieustannie kupują soki i nektary w kartonach. Lepiej jednak kupować prawdziwe owoce i samemu w domu przygotować świeży sok dla przyszłej mamy.

Horoskop - Skorpion

Piątka kier. Słuchaj innych z ożywieniem i entuzjazmem. Ktoś ofiaruje ci przyjazną dłoń. Dzięki temu nie będziesz się czuć zagubiony w nowym miejscu pracy. Pamiętaj, że najlepszym środkiem płatniczym jest wdzięczność.

Waluty - cennik

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
CHF - Frank szwajcarski
Wykres kursu waluty CHF

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>